Kończąc rok szkolny 2023/2024, podsumowaliśmy osiągnięcia naszych uczniów.

Tytuł „Najlepszego Absolwenta Szkoły”, nagrodzonego „Złotą Tarczą” oraz wpisem do „Złotej Księgi”, otrzymała Magdalena Jakóbik z klasy 8a.

Uczniowie, którzy na świadectwie mieli wyłącznie oceny celujące i bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie otrzymali nagrody rzeczowe. Ich fotografie umieszczono na pamiątkowym tablo, a Rodzicom wręczono listy gratulacyjne.

I tak oto z klasy 4a wyróżniono: Alicję Frankland, Adama Korzeniaka, Szymona Niepsuja;

– z klasy 5a – Piotra Marka, Wojciecha Króla, Naomi Dias;

– z klasy 6a – Mateusza Nowaka;

– z klasy 6b – Katarzynę Jakóbik, Ireneusza Kołodzieja, Małgorzatę Król;

– z klasy 7a – Adama Bartosza, Jakuba Hojdę;

– z klasy 7b – Michała Augustyna, Damiana Buksę, Krzysztofa Przydatka, Karolinę Sztorc;

– z klasy 8a – Magdalenę Jakóbik.

Troje uczniów: Magdalenę Jakóbik (kl. 8a),  Pawła Belkę (kl. 7b), a także Katarzynę Jakóbik (kl. 6b) nagrodzono za 100% frekwencję.

Za najwyższe czytelnictwo nagrody zdobyli: Małgorzata Król z klasy 6b oraz Stanisław Jaśkiewicz z klasy 2a, który otrzymał także „Dyplom Czytelnika Roku”.

Wyróżniono, gratulując wzorowej postawy koleżeńskiej, Wojciecha Króla z kl. 5a, Seana Stockiego z klasy 5b oraz Alana Jaworskiego z klasy 8a.

Słodkimi upominkami, książkami i dyplomami nagrodzono także:

– Piotra Marka (kl. 5a), który był: finalistą Biblijnego Konkursu Tematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego, laureatem etapu wojewódzkiego konkursu „Krakowska Matematyka”, nagrodzony w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”;

– Ireneusza Kołodzieja (kl. 6b) – finalistę etapu wojewódzkiego konkursu „Krakowska Matematyka”, wyróżnionego w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” i w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”;

– Anielę Mleczko (kl. 3a) – nagrodzoną w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”  i wyróżnioną w Międzyszkolnym Konkursie „Odkryj Wawel”.

Słodkie upominki otrzymali także uczniowie, którzy zdobyli wyróżnienia w konkursach przedmiotowych:

– Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”: Nicole Sokolova (kl. 2b), Tobiasz Wilczkiewicz (kl. 3a), Wiktoria Kasperczyk (kl. 3a), Franciszek Dyszyński (kl. 3b), Wojciech Król (kl. 5a);

– Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”: Gleb Sianko (kl. 2b), Franciszek Dyszyński (kl. 3b), Katarzyna Jakóbik (kl. 6b), Małgorzata Król (kl. 6b), Karolina Sztorc (kl. 7b).

Doceniono też indywidualne osiągnięcia sportowe uczennic: Wiktorii Kasperczyk z klasy 3a w Judo oraz Marharyty Bondarets z klasy 6b w Akrobatyce Sportowej.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! :)