Sześciolatku, nie trać roku!!

Żyjemy zgodnie i bezpiecznie
Wszechstronny i harmonijny rozwój uczniów traktujemy jako swój sukces i staramy się go osiągać poprzez przełamanie stresu adaptacyjnego oraz stworzenie im warunków do rozwoju zainteresowań uzdolnień. Dzieci najmłodsze realizują zajęcia w wydzielonej części szkoły, w przestronnych salach złożonych z dwóch pomieszczeń do nauki i zabawy, wyposażonych w kolorowe mebelki i atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Dla najmłodszych dzieci zajęcia świetlicowe prowadzimy oddzielnie, zgodnie z dostosowanym dla nich programem w godzinach od 6.45 do 17.00. Smaczne i tanie obiady w cenie 3,80 zł, dzieci spożywają w grupie rówieśniczej pod opieką nauczyciela. Tradycją naszej szkoły są zajęcia z mini kosza już od klasy pierwszej. Posiadamy mistrzowskie drużyny piłki koszykowej chłopców i drużynę dziewcząt. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesną bazę sportową, tj. 2 sale gimnastyczne, siłownię i boiska z bezpieczną sztuczną nawierzchnią. W kalendarzu pracy szkoły mamy szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych, projektów i programów pozwalających uczniom na poszerzanie własnych umiejętności i kreatywną pracę. Należymy do Stowarzyszenia szkół M.A.K.A.B.R.A., realizujemy dwie innowacje pedagogiczne, prowadzimy klasy sportowe, posiadamy status szkoły ćwiczeń UP w Krakowie, certyfikat "Szkoła promująca bezpieczeństwo"

Dni otwarte: 15 stycznia 2011r. (sobota - połączone z zabawą karnawałową - od godziny 10.00) i 22 lutego 2011r. (wtorek - prezentacja szkoły - od godziny 17.00)

C 2005-2010 SP113