Ślubowanie pierwszoklasistów.

W poniedziałek 20 października 2008 w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów oraz otrzęsiny uczniów klasy zerowej. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie klasy "zero" i klasy "1a" ubrani w galowe stroje, zajęli honorowe miejsca. Wszyscy w napięciu oczekiwali rozpoczęcia uroczystości. Szczególnie przejęci byli jej bohaterowie. Uroczystości rozpoczęliśmy tradycyjnie od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkoły. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar, przeskoczyli próg "przedszkole-szkoła", a potem zostali przez panią dyrektor pasowani na ucznia wielkim ołówkiem. Później zerówkowicze złożyli przyrzeczenie i z uśmiechem na ustach wypili sok z cytryny. Maluchy pięknie zaprezentowały się w programie artystycznym. Pani dyrektor nagrodziła dzieci pamiątkowymi dyplomami i drobnymi prezentami. Uroczystość dostarczyła nam wiele radości i wzruszenia.

C 2005-2008 SP113