Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza

nr 113 w Krakowie

 

 
 
   





PRZYMIERZE POLSKO-WŁOSKIE- Wyniki konkursów

  Konkurs Wiedzy Historycznej obejmuj±cy lata panowania Zygmunta I Starego i Bony Sforza oraz Zygmunta II Augusta, z elementami wiedzy o współczesnych Włoszech:

I miejsce - zespół SP w Krzeszowicach

II miejsce - zespół Publicznej SP Sióstr Pijarek im. ¶w. J. Kalasancjusza w Krakowie

III miejsce - zespół SP nr 113 w Krakowie

 

•  Konkurs Recytatorski Poezji Jana Kochanowskiego "Sobie ¶piewam a Muzom":

I miejsce - Weronika Gałka - SP nr 2 w Sułoszowej

II miejsce - Anna Chmiest - SP nr 2 w Sułoszowej

III miejsce - Szymon Wawrzynek - SP nr 148 w Krakowie

Wyróżnienia:

- Natalia Czernecka - SP w Sieprawiu

- Ewa Szczuka - SP w Krzeszowicach

 

•  Konkurs Literacki " Napisz list do królowej Bony, w którym wyrazisz zachwyt nad rozkwitem kultury w XVI wieku":

w kategorii klas III-IV:

I miejsce - Katarzyna Niemczyk - SP nr 95 w Krakowie

II miejsce - Emilia M±czka - SP nr 113 w Krakowie

III miejsce - Emilia Grzyb - SP nr 113 w Krakowie

Wyróżnienia:

- Mateusz Francik - SP nr 148 w Krakowie

- Agnieszka Rawicka - SP nr 95 w Krakowie

w kategorii klas V-VI:

I miejsce - Natalia Ksi±żek - SP nr 95 w Krakowie

II miejsce - Emilia Zaczek - SP nr 113 w Krakowie

III miejsce - Katarzyna Łopatka - SP nr 45 w Krakowie

Wyróżnienia:

- Maciej Mlak - SP nr 43 w Krakowie

- Jakub Kocoń - SP nr 113 w Krakowie

 

•  Konkurs plastyczny "Projekt stroju dworskiego":

w kategorii klas 0-III:

I miejsce - Daniela Dalewska - SP nr 113 w Krakowie

II miejsce - Tymoteusz Augustyn - SP nr 113 w Krakowie

III miejsce - Jakub Skórzak - SP nr 113 w Krakowie

Wyróżnienia:

- Natalia Dziura - SP w Krzeszowicach

- Kamila Zelek - SP nr 113 w Krakowie

- Emilia Grzyb - SP nr 113 w Krakowie

- Aleksandra Olszewska - SP nr 113 w Krakowie

- Emilia Hennessy - SP nr 113 w Krakowie

 

•  Konkurs plastyczny "Perły architektury renesansu w Polsce i we Włoszech":

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce - Michał Bydłoń - SP nr 148 w Krakowie

II miejsce - Patrycja Panu¶ - SP w Czechówce

III miejsce - Anna Górka - SP nr 2 w Sułoszowej

- Weronika Wójcik - SP nr 148 w Krakowie

Wyróżnienia:

- Marta ¦lusarczyk - SP w Krzeszowicach

- Laura Szymaniak - SP nr 113 w Krakowie

- Emilia Zaczek - SP nr 113 w Krakowie

- Zuzanna Kafel - SP nr 2 w Sułoszowej

 

Laureatom gratulujemy!

 

Dziękujemy wszystkim szkołom za udział w konkursach.

 

 

C:\Users\biblioteka\Desktop\PIF468CAY41LQLCAFCLR4DCAV1F2CACAPA5SRICAEPLLXNCAP9495CCAOXY091CAXR5VFOCAQTTG9VCAJ0XRJ3CAGBOK7JCADPYMQUCAWBAD6DCA3QL8UXCAMXX50HCA5HY2ZZCAL1KVIJ.jpg


 
  
C 2005-2014 SP113