Dbamy o naszą planetę!
Uczniowie klasy 3 "b" pamiętając o obchodach "Święta Ziemi" z ochotą przystąpili do konkursu, którego celem było wykonanie ekologicznych zwierzaków.
W zgromadzeniu koniecznych materiałów nie było żadnych trudności, gdyż segregacja śmieci jest prowadzona już od paru lat zarówno w rodzinnych domach dzieci jak i w szkole. Każdy indywidualnie zastanawiał się nad realizacją pracy plastycznej, mając na względzie jeszcze dodatkowe zadanie - uwzględnienie trudnej głoski w nazwie zwierzaka. W trakcie wykonywania ich okazało się, że pomysły co do wyboru postaci powtarzają się, jednak sposób na wykonanie każdy ma inny. Różne były także wykorzystane przez uczniów materiały ekologiczne. Przed wysyłką prac konkursowych wszystkie ekozwierzaki zostały sfotografowane, natomiast na wyniki konkursu - "Logopedyczne ekozwierzaki" trzeba jeszcze zaczekać! Praca dostarczyła twórcą dużo radości i satysfakcji, a o to również nam podczas zajęć szkolnych chodzi. Wszystkim małym artystom już trzeba pogratulować ich ekologicznej postawy i pomysłowości.

Wychowawca klasy 3 "b"

C 2005-2015 SP113