Wiosenne spotkanie.

W dniu 20 kwietnia 2015 roku odbyło się trzecie spotkanie integracyjnych przedszkolaków z uczniami klasy 3 b.
Na powitanie dzieci z przedszkola wysłuchały piosenki pt."Pobudka z ogródka" śpiewanej przez starszych kolegów i koleżanki. Następnie przedszkolaki wypowiadały się na temat zmian zauważanych aktualnie w świecie przyrody. Potem uczniowie klasy 3 "b" odczytywali zagadki, które związane były z wiosną. Kolejnym zadaniem, było odgadywanie zagadek przygotowanych w formie ilustracji, a były nimi wybrane zwiastuny wiosny - kwiaty, krzewy i ptaki. Wszystkie dzieci podzielone na mniejsze grupy wspólnie kolorowały przygotowane przez trzecioklasistów rysunki, które stanowiły później dekorację sali w przedszkolu.
Pod koniec spotkania uczniowie prezentowali grane na dzwonkach utwory muzyczne a młodsi słuchacze mieli za zadanie odgadywać ich tytuły. Pośród przygotowanych piosenek znalazły się: "Owieczki Kasi", "Wlazł kotek na płotek", "Mało nas.", "Mam chusteczkę haftowaną", "Panie Janie", "Stokrotka".
Zaśpiewanie poznanej piosenki "Pobudka z ogródka" zakończyło wspólne zajęcia przedszkolaków z uczniami klasy 3 "b". Na pamiątkę miłego spotkania zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia uczestników zajęć z wykonanymi przez nich efektownymi pracami plastycznymi.

Wychowawca klasy 3 b
Renata Kubica